Vybrané reference klientů

Wooded.cz

Doporučuji všem! Rychlá komunikace a úprava provedena ihned přesně tak jak jsme chtěli a potřebovali. Moc děkuji.

Slickstyle.cz

S Davidem z Defilé-media je úžasná spolupráce, vše přesně dle zadání splněno, skvělá komunikace a hlavně obrovská ochota s čímkoli pomoci, což velmi oceňuji. Těším se na další spolupráci a všem ostatním můžu jedině doporučit.

Zámečnictví Maršál

Se službami společnosti Defile media jsem velmi spokojený. Potřeboval jsem nové webové stránky s e-shopem, ve všem mi vyšli vstříc a velmi rychle jsem měl hotové vše co jsem požadoval.

Jiří Maršál – majitel

Tesla-electronics.eu

Spolupracujeme už dlouho. Vždy blesková reakce! Děkujeme

AutoEPS.cz

Se společností Defilé media spolupracujeme už téměř rok. Přesvědčili nás svým poctivým přístupem, výbornou komunikací i snahou o co nejrychlejší reakci na všechny naše potřeby a požadavky. Konečně je Naše firma vidět a nezapadá mezi konkurencí. Oceňuji individuální poradenství na míru a rychlé řešení problémů.

Pavel Trikal – majitel

eKolka.cz

Ochota, rychlost, mohu jenom doporučit.

Samostatne-dite.cz

David z Defilé-media je velmi vstřícný, spolehlivý a rychlý specialista, který si dokáže poradit s každým mým výmyslem. Děkuji za Vaši práci, Davide

VR Store.cz

Prodáváme moderní oblečení a tak jsme potřebovali funkční e-shopové řešení. Vstřícnost a ochota při jeho tvorbě nás přesvědčila, že jsme si vybrali správně. 

Veronika a Renata – zakladatelky

Perfect-cleaning.cz

Pro svou úklidovou firmu jsem potřeboval vytvořit moderní a přehledný web. Spolupráce probíhala velmi efektivně a jsem s prací velmi spokojený. 

Jiří – Majitel

Defilé media na Firmy.cz

Poptávkový formulář